EE LV LT EN RU
Į titulinį Rašykite mums Svetainės struktūra Spausdinti Rekomenduok draugui
Mūsų komanda Lietuvoje


       Elgerta_logo





   LT_Gerdas_zabas_NEW

Gerdas Žabas 

Direktorius
Gerdas.Zabas@elgertagroup.com  
LT_Raimondas_Vilkocinskas_NEW

Raimondas Vilkočinskas
Pardavimų ir marketingo vadovas
Raimondas.Vilkocinskas@elgertagroup.com
       
 LT_Rasa_Barauskiene_NEW

Rasa Barauskienė

Vyr. Buhalterė
Rasa.Barauskiene@elgertagroup.com  

 LT_Katrina_Kovalskaite_2015-10-19

Katrina Kovalskaitė
Buhalterė - apskaitininkė
Katrina.Kovalskaite@elgertagroup.com
 
LT_Agne_Katkute_NEW

Agnė Katkutė

Apskaitininkė

Agne.Katkute@elgertagroup.com 




 
























Logistika:



       
LT_Ieva_Kulėšienė_NEW

Ieva Kulėšienė  

Logistikos specialistė
Ieva.Kulesiene@elgertagroup.com        

LT_Marius Kelmelis_2015-10

Marius Kelmelis

Duomenų valdymo ir komukacijos specialistas
datacenter@elgertagroup.com 
   
LT_EglÄ— PocienÄ—_NEW

Eglė Pocienė

Logistikos skyriaus vadovė
egle.pociene@elgertagroup.com
 


Inžinieriai: 


              
LT_Gintautas_Meidus_NEW

Gintautas Meidus

Vyr. produktų taikymo inžinierius
Gintautas.Meidus@elgertagroup.com
    

LT_Sigitas_Bucinskas_NEW

Sigitas Bučinskas

Pardavimo inžinierius
Sigitas.Bucinskas@elgertagroup.com
  
 

LT_Zenonas_Vaitonis_NEW

Zenonas Vaitus

Pardavimo inžinierius
Zenonas.Vaitonis@elgertagroup.com 


LT_Saulius_Brazauskas

Saulius Brazauskas

Pardavimo inžinierius
Saulius.Brazauskas@elgertagroup.com
 
  
LT_Mindaugas_Jonusas_New

Mindaugas Jonušas

Pardavimo inžinierius
Mindaugas.Jonusas@elgertagroup.com
 
 



Klientų aptarnavimo skyrius: 



               

LT_RÅ«ta_Grigorjeva_2015-10

Rūta Aleknavičiūtė - Grigorjeva

Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė
R
uta.Grigorjeva@elgertagroup.com  

LT_Ona_Charzevskyte_NEW

Ona Charževskytė

Klientų aptarnavimo ir prekinio ženklo specialistė
Ona.Charzevskyte@elgertagroup.com 
 
LT_Simona_Trainaviciene_NEW

Simona Trainavičienė

Klientų aptarnavimo ir logistikos specialistė
Simona.Trainaviciene@elgertagroup.com

LT_Jurgita_RagauskaitÄ—-Yafimenka_NEW

Jurgita Ragauskaitė - Yafimenka

Klientų aptarnavimo ir prekinio ženklo specialistė
Jurgita.Ragauskaite@elgertagroup.com
 
LT_Gintare_Zabaite

Gintarė Žabaitė

Klientų aptarnavimo ir prekinio ženklo vyr. specialistė
Gintare.Zabaite@elgertagroup.com

LT_Tatjana_Vladimirova_2015-10

Tatjana Vladimirova

Administracijos ir kokybės valdymo specialistė
BA.LT@elgertagroup.com
 
LT_Valerijus Volodko_NEW

Valerijus Volodko

Sandėlininkas 
Valerijus.Volodka@elgertagroup.com



LT_Eligijus Karčiauskas_2015-10

Eligijus Karčiauskas

Sandėlininkas 
WH.LT3@elgertagroup.com

Mėnesio pasiūlymas
Old Date Code_February_2016
Elgertagroup_Sales_list_February_2016
Epcos PFC komponentų sąrašas
Stock in Riga
AC-DC, DC-DC stock in Riga
Apklausa
Kokios informacijos ar galimybių Jums reiktų mūsų Interneto svetainėje?
Prekių sandėlio Internete
62%
Informacijos apie prekių pristatymo terminus ir kiekius
6%
Prekių užsakymo Internetu
25%
Man pakanka informacijos
7%
© 1997-2007 UAB "Elgerta"
Interneto tinklapių kūrimas