EE LV LT EN RU
Į titulinį Rašykite mums Svetainės struktūra Spausdinti Rekomenduok draugui
Mūsų komanda Lietuvoje


       Elgerta_logo

 
         

LT_Gerdas_zabas_NEW

Gerdas Žabas

Direktorius

Gerdas.Zabas@elgertagroup.com   

 
LT_Raimondas_Vilkocinskas_NEW

Raimondas Vilkočinskas
Pardavimų ir marketingo vadovas
Raimondas.Vilkocinskas@elgertagroup.com

 
LT_Rasa_Barauskiene_NEW

Rasa Barauskienė

Vyr. Finansininkė
Rasa.Barauskiene@elgertagroup.com  
  
LT_Danguole_stasevic_NEW

Danguolė Stasevič
Buhalterė - apskaitininkė
Danguole.Stasevic@elgertagroup.com
 

LT_Agne_Katkute_NEW

Agnė Katkutė

Apskaitininkė

Agne.Katkute@elgertagroup.com





       Logistika:



       
LT_Ieva_Kulėšienė_NEW

Ieva Kulėšienė

Logistikos skyriaus vadovė
Ieva.Kulesiene@elgertagroup.com 





LT_Giedre_Putramentiene_NEW

Giedrė Putramentienė
Pirkimo ir duomenų valdymo specialistė
giedre.putramentiene@elgertagroup.com





 
LT_Egle_Pocienė_NEW

Eglė Pocienė
Logistikos specialistė 
egle.pociene@elgertagroup.com 

 


          Mūsų inžinieriai:

          
LT_Gintautas_Meidus_NEW

Gintautas Meidus
Vyr. pardavimo inžinierius
Gintautas.Meidus@elgertagroup.com


LT_Sigitas_Bucinskas_NEW

Sigitas Bučinskas
Pardavimo inžinierius
Sigitas.Bucinskas@elgertagroup.com
 
 


 
LT_Zenonas_Vaitonis_NEW


Zenonas Vaitonis
Pardavimo inžinierius
Zenonas.Vaitonis@elgertagroup.com


LT_Saulius_Brazauskas_NEW


Saulius Brazauskas

Pardavimo inžinierius
Saulius.Brazauskas@elgertagroup.com

 
LT_Mindaugas_Jonusas_NEW  

Mindaugas Jonušas
Pardavimo inžinierius
Mindaugas.Jonusas@elgertagroup.com

   
 



 

          Klientų aptarnavimo skyrius:


 

LT_Indre_Gaidamaviciute_NEW

Indrė Beišienė
Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė
Indre.Beisiene@elgertagroup.com 
  
 



LT_Ona_Charzevskyte_NEW

Ona Charževskytė
Klientų aptarnavimo ir prekinio ženklo specialistė  
Ona.Charzevskyte@elgertagroup.com


            
LT_Simona_Trainaviciene_NEW

Simona Trainavičienė
Klientų aptarnavimo vadybininkė
Simona.Trainaviciene@elgertagroup.com 




LT_Jurgita_Ragauskaitė-Yafimenka_NEW
 
Jurgita Ragauskaitė-Yafimenka
Klientų aptarnavimo vadybininkė
Jurgita.Ragauskaite@elgertagroup.com



 
LT_Gintare_Zabaite_NEW

Gintarė Žabaitė
Klientų aptarnavimo vadybininkė
Gintare.Zabaite@elgertagroup.com


 


Rūta Zokaitytė
Administracijos ir kokybės specialistė 
Ruta.Zokaityte@elgertagroup.com



  


LT_Valerijus_Volodka_NEW 

Valerijus Volodka
Sandėlininkas
valerijus.volodka@elgertagroup.com 


LT_Andrius_Rutkauskas_NEW

Andrius Rutkauskas
Sandėlininkas
Andrius.Rutkauskas@elgertagroup.com 



          Lietuva

          Mūsų komanda Lenkijoje
          Mūsų komanda Latvijoje
          Mūsų komanda Estijoje
         
Mes

Mėnesio pasiūlymas
Epcos PFC komponentų sąrašas
Old Date Code_December
ElgertaGroup_Sales_December
Apklausa
Kokios informacijos ar galimybių Jums reiktų mūsų Interneto svetainėje?
Prekių sandėlio Internete
62%
Informacijos apie prekių pristatymo terminus ir kiekius
6%
Prekių užsakymo Internetu
26%
Man pakanka informacijos
7%
© 1997-2007 UAB "Elgerta"
Interneto tinklapių kūrimas